''Pożegnanie wakacji'' - relacja

Dodane przez: k_g | Data: Czwartek, 5 września 2019 godzina 18:03

W sobotę, 31 sierpnia 2019 r. przy Galerii Oficyna w Zespole Zamkowo-Parkowym w Lubaczowie odbył się piknik rodzinny ''Pożegnanie wakacji''.

Organizatorami imprezy byli Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie i Muzeum Kresów w Lubaczowie.
Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, w tym: występy zespołów muzycznych działających przy MDK w Lubaczowie oraz koncert gwiazdy wieczoru zespołu Sound Of Eclipse z Rzeszowa, warsztaty lepienia z gliny prowadzone przez Grzegorza Dąbrowskiego, warsztaty lalkarskie autorstwa Katarzyny Warmińskiej-Mazurek. Wśród najmłodszych uczestników dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy w wykonaniu Karoliny Ilnickiej, wielkoformatowa gra planszowa prowadzona przez Dariusza Sałka, kolorowanki i wycinanki pod kierunkiem Barbary Kubrak, gry i zabawy animacyjne prowadzone przez Krystynę Czurę. Nie zabrakło również dmuchanych atrakcji, słodyczy oraz świetnej pogody i atmosfery...
Dziękujemy partnerom i sponsorom, którymi byli: Bank Spółdzielczy w Lubaczowie i Santander Consumer Bank za pomoc w organizacji pikniku, a wszystkim gościom za liczne przybycie i dobrą zabawę :)


GALERIA