MOTOSERCE 2013 !!!

Dodane przez: k_g | Data: Środa, 17 kwietnia 2013 godzina 9:21

20 kwietnia (sobota) plac przy MDK od 12:00 do 22:00
Pamiętajcie: KREW - DAREM ŻYCIA !

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania.Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach.
Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.
MOTOSERCE jest imprezą rokroczną i z całą pewnością rosnącą w siłę. W 2011 roku po raz pierwszy akcja odbyła się też po za granicami naszego kraju. Klub ŻUBR FG przy pomocy polskiego konsulatu zorganizował MOTOSERCE w Brukseli. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas czterech edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2012 udało nam się zebrać 11.750 litrów krwi!