DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY ''FilmoLub''


13 stycznia zapraszamy do MDK w Lubaczowie na pierwszy seans filmowy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego ''FilmoLub''

DEKLARACJA
STATUT


Z wielką radością zapraszamy na pierwszy seans filmowy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego ''FilmoLub'', który startuje właśnie ze swoją działalnością w Miejskim Domu Kultury im. Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie. Projekcje będą odbywać się regularnie co dwa tygodnie. W czwartek 13 stycznia o godz 18.30 wyświetlimy film''Śniegu już nigdy nie będzie'' w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.

Dyskusyjne Kluby Filmowe zajmują się popularyzacją ambitnego, wartościowego repertuaru filmowego, którego często nie uda się nam zobaczyć w komercyjnym kinie i taki właśnie cel stawia sobie lubaczowski ''FilmoLub''. Charakterystyczną i najważniejszą cechą projekcji wyświetlanych w ramach DKF jest poprzedzanie każdego seansu prelekcją wprowadzającą widzów w tematykę poruszaną na pokazie. Następnie po jego zakończeniu prowadzi się dyskusję na temat obejrzanego filmu. Działalność Klubu i planowane projekcje filmów oraz ich opis będzie można śledzić na naszym profilu na Facebooku pn. DKF ''Fimolub'' Dyskusyjny Klub Filmowy ''FilmoLub'' | Facebook .

Aby uczestniczyć w projekcjach filmów wyświetlanych w ramach DKF nie trzeba być członkiem Klubu, wystarczy przyjść na seans i zakupić bilet. Cena jednorazowego wejścia na film w ramach DKF to 10 zł, natomiast karnet, który uprawnia do wejścia na 6 seansów w ciągu kwartału, kosztuje 50 zł.
Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem sztuki filmowej i chcesz bardziej zaangażować się w działalność Klubu, mieć wpływ na wyświetlany repertuar, brać udział w organizacji imprez filmowych, spotkań z krytykami, twórcami filmu, to cały czas możesz dołączyć do grona członków DKF ''FilmoLub''. Wystarczy zapoznać się ze Statutem i wypełnić Deklarację członkowską umieszczoną na stronie www.mdklubaczow.pl , a następnie wypełnić, podpisać i dostarczyć ją do MDK w Lubaczowie. W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila: beata.paluszek@mdk.lubaczow.pl lub pod numerem telefonu: 16 635 96 35 wew. 22 .


zwiastun
TYTUŁ: NOMADLAND
CZAS: 1 godz. 47 min.
WIEK: od 12 lat
TERMIN:
27 stycznia, godz. 18:30
CENA BILETU: 10 zł, karnet 50 zł

zwiastun
TYTUŁ: ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA
CZAS: 1 godz. 28 min.
WIEK: od 16 lat
TERMIN:
10 luty, godz. 19:00
CENA BILETU: 10 zł, karnet 50 zł

zwiastun
TYTUŁ: NA RAUSZU
CZAS: 1 godz. 55 min.
WIEK: od 16 lat
TERMIN:
24 luty, godz. 18:30
CENA BILETU: 10 zł, karnet 50 zł

zwiastun
TYTUŁ: WIELKIE PIĘKNO
CZAS: 2 godz. 22 min.
WIEK: od 16 lat
TERMIN:
10 marca, godz. 18:30
CENA BILETU: 10 zł, karnet 50 zł

zwiastun
TYTUŁ: JEZIORO DZIKICH GĘSI
CZAS: 1 godz. 57 min.
WIEK: od 16 lat
TERMIN:
24 marca, godz. 18:30
CENA BILETU: 10 zł, karnet 50 zł