DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY ''FilmoLub''


GALERIA

DEKLARACJA
STATUT


Dyskusyjne Kluby Filmowe zajmują się popularyzacją ambitnego, wartościowego repertuaru filmowego, którego często nie uda się nam zobaczyć w komercyjnym kinie i taki właśnie cel stawia sobie lubaczowski ''FilmoLub''. Charakterystyczną i najważniejszą cechą projekcji wyświetlanych w ramach DKF jest poprzedzanie każdego seansu prelekcją wprowadzającą widzów w tematykę poruszaną na pokazie. Następnie po jego zakończeniu prowadzi się dyskusję na temat obejrzanego filmu. Działalność Klubu i planowane projekcje filmów oraz ich opis będzie można śledzić na naszym profilu na Facebooku pn. DKF ''Fimolub'' Dyskusyjny Klub Filmowy ''FilmoLub'' | Facebook .

Aby uczestniczyć w projekcjach filmów wyświetlanych w ramach DKF nie trzeba być członkiem Klubu, wystarczy przyjść na seans i zakupić bilet. Cena jednorazowego wejścia na film w ramach DKF to 12 zł.
Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem sztuki filmowej i chcesz bardziej zaangażować się w działalność Klubu, mieć wpływ na wyświetlany repertuar, brać udział w organizacji imprez filmowych, spotkań z krytykami, twórcami filmu, to cały czas możesz dołączyć do grona członków DKF ''FilmoLub''. Wystarczy zapoznać się ze Statutem i wypełnić Deklarację członkowską umieszczoną na stronie www.mdklubaczow.pl , a następnie wypełnić, podpisać i dostarczyć ją do MDK w Lubaczowie. W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila: beata.paluszek@mdk.lubaczow.pl lub pod numerem telefonu: 16 635 96 35 wew. 22.

zwiastun
TYTUŁ: WIELORYB
CZAS: 1 godz. 57 min. napisy
WIEK: od 12 lat
TERMIN:
14 grudnia, godz. 18:30
CENA BILETU: 20 zł, 18 zł ulgowy

zwiastun
TYTUŁ: WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ
CZAS: 2 godz. 20 min. napisy
WIEK: od 16 lat
TERMIN:
godz. 18:30
CENA BILETU: 12 zł

zwiastun
TYTUŁ: AFTERSUN
CZAS: 1 godz. 38 min. napisy
WIEK: od 12 lat
TERMIN:
godz. 18:30
CENA BILETU: 12 zł

zwiastun
TYTUŁ: W GORSECIE
CZAS: 1 godz. 53 min. napisy
WIEK: od 12 lat
TERMIN:
godz. 18:30
CENA BILETU: 12 zł